Apostille دار الترجمه آپوستیل

آپوستیل Apostille
دارالترجمه رسمی کانادا-استرالیاخدمات آپوستیل را انجام میدهد
این تایید برای کشورهای عضو کنوانسیون لاهه ارائه می گردد. در صورتی که برگه ای از سوی مقامات کشوری صادر گردد و قرار باشد تا در کشوری دیگری که عضو کنوانسیون لاهه می باشد مورد استفاده قرار گیرد، لازم است حامل مهر آپوستیل باشد. تصدیق نیز برای کشورهای خارج از کنوانسیون لاهه همانند ایران انجام می پذیرد، اگر برگه ای از سوی مقامات اروپا صادر گردد و قرار باشد تا در ایران و یا کشوری غیر از اعضاء کنوانسیون لاهه مورد استفاده قرار گیرد، لازم است حامل مهر تصدیق باشد. لازم به ذکر است که این دو مهر و تاییدیه تنها برای مدارک و اوراقی که از سوی مقامات و سازمانهای رسمی اروپا صادر گردیده باشد، قابل اخذ می باشد.
آپوستیل یعنی چه؟
واژه “آپوستیل” یک کلمه فرانسوی است که به معنی ” گواهینامه” است. این کلمه معمولا در زبان انگلیسی برای اشاره به قانونی کردن یک سند رسمی استفاده می شود.
سوالات متداول اسناد آپوستیل
چرا اسناد و مدارکم را قانونی می کنم ؟
بر اساس کنوانسیون ۱۹۶۱ لاهه، اسنادی که توسط یک وکیل محضری شده است و پس از آن با آپوستیل قانونی می شود تا برای استفاده قانونی و بین المللی در تمام کشورهایی پذیرفته شود که کنوانسیون لاهه را امضا کرده اند .
چه نوع اسنادی را می توان آپوستیل کرد؟
هر سندی از شرکتها داخل کشور و یا سیستم های ما، برای مثال:
• گواهی ثبت
• تذکاریه و اساسنامه
• لیست مدیران / سهامداران
• گواهی سهام
• صورت جلسه ها
در هر بار می توانم چند سند را تایید کنم ؟
هیچ محدودیتی در مقدار اسنادی که می توان در هر بار تایید کرد وجود ندارد- با این حال کلاسور صدور گواهینامه تنها می تواند ۱۰ صفحه را نگه دارد بنابراین هر مقدار از اسناد که در ده صفحه جا بگیرد می تواند تایید شود. هر مقدار سند که بیش از این مقدار است نیازمند خدمات آپوستیل بعدی است.
می توانید مدارک تکمیل شده ی من را برای شخص دیگری ارسال کنید؟
بله. ما می توانیم اسناد تان را برای یک فرد، بانک و یا کسب و کار ارسال کنیم . خیلی ساده دستورالعمل های تان را به صورت مکتوب به ما بدهید و ما اسناد را به آن آدرس ارسال می کنیم و همچنین اعلام می کنیم که درخواست تان انجام شده است.
این خدمات چگونه کار می کند ؟
شما سفارش تان را به صورت آنلاین قرار می دهید و ما یک ایمیل تایید سفارش برای شما ارسال می کنیم و درخواست کشور / کشورها ی آپوستیل استفاده خواهد شد. ما از شما درخواست خواهیم کرد آدرس تحویل تان را اعلام کنید. در این مرحله، شما می توانید ما را از محلی مطلع کنید که می خواهید اسنادتان به آن جا ارسال شود. زمانی که ما این اطلاعات را داریم، اسناد تولید خواهد شد و آنها را گواهی خواهیم کرد، آپوستیل خواهیم کرد و با تحویل ویژه برای شما ارسال خواهیم کرد. اگر مایل هستید اسنادتان با سرویس پیک برای شما ارسال شود، همچنین می توانیم این هزینه را به هزینه ی اصلی اضافی کنیم.
یک سند آپوستیل شده توسط هر کشوری قابل قبول است؟
در حال حاضر ۱۰۵ عضو کنوانسیون ۱۹۶۱ لاهه نیاز به ثبت اسناد دولتی خارجی را لغو کرده اند به شرح ذیل: آلبانی، آندورا، آرژانتین، ارمنستان، استرالیا، اتریش، جمهوری آذربایجان، بلاروس، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، برزیل، بلغارستان، بورکینافاسو، کانادا، شیلی، چین، کاستاریکا، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، اکوادور، مصر، استونی، اتحادیه اروپا، فنلاند، فرانسه، گرجستان، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، هند، ایرلند، اسرائیل، ایتالیا، ژاپن، اردن، کره جنوبی، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ ، جمهوری سابق یوگسلاوی مقدونیه، مالزی، مالت، موریس، مکزیک، موناکو، مونته نگرو، مراکش، هلند، نیوزیلند، نروژ، پاناما، پاراگوئه، پرو، فیلیپین، لهستان، پرتغال، جمهوری مولداوی، رومانی، فدراسیون روسیه ، صربستان، سنگاپور، اسلواکی، اسلوونی، آفریقای جنوبی، اسپانیا، سریلانکا، سورینام، سوئد، سوئیس، تونس، ترکیه، اوکراین، بریتانیا بریتانیا و ایرلند شمالی، ایالات متحده آمریکا، اروگوئه، ونزوئلا، ویتنام و زامبیا
فتر مرکز شهر : خیابان قائم مقام - کوی ماگنولیا - پلاک 30 - طبقه 2 - واحد 5
تلفن : : 88319672 ، 88311592 ، 88311593 ، 88320174 ، 09121077760
فکس : 88823698 ، 88320173
E-mail : info@amirshahilaw.com and translation.office14@gmail.com : پست الکترونیکی
http://iranlegaltranslator.wikifoundry.com : وب سایت
226451HAAM-IR : تلکس
http://naatitajrish.blogfa.com :وبلاگ
.

More pages